Hamilelik döneminin uyku dostu ViscoKnee

ViscoKnee ile artık hamilelik döneminde uykularınız kaçmayacak. Mükemmel sırt, basen ve bacak desteği sağlayan ViscoKnee, hamilelik döneminde daha konforlu uykular sunuyor…

Dünyada gelişen teknolojiyi yatak sektörüne adapte ederek, sektörün teknoloji öncüsü olmaya devam ediyoruz. Uyku konforunuzu için yeni ürünler geliştirmek için sürekli olarak çalışırken, özellikle hamilelik döneminde rahat bir uyku düzenine kavuşmanızı kolaylaştırmak için en yeni ürünlerimizden ViscoKnee vücut destek yastığımızı sunuyoruz.

Sırt, basen ve bacak desteği sağlayan medikal destek ürünleri ile kadınlara hamilelikleri boyunca uyku esnasında yaşadıkları sıkıntıların giderilmesinde yardımcı olan ViscoKnee, şimdi yüzde 40 indirimle satışa sunuluyor.

Medikal destek ürünlerinden ViscoKnee, düzgün kalça uyumu sağlayarak ağrısız uyku için ideal bir ürün olarak göze çarpıyor. Hamile kadınların uyku esnasında karınları üzerinde hareket etmelerini önlemek için tasarlanan Viscoknee, kum saati şeklindeki ideal yapısı ile bacakları rahatsız eden kaymalardan kurtararak uyku kalitesini arttırıyor.

NASA tarafından astronotların uzay yolculuklarında maruz kaldığı basınç ile başa çıkabilmeleri amacı ile geliştirilen visco malzeme kullanılarak üretilen ViscoKnee, sağladığı mükemmel basen, bacak ve sırt desteği ile kadınların hamilelik döneminde ağrısız uykular için en büyük yardımcısı oluyor.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir