İşbir Yatak’tan romantik, şık ve naif tasarımlar

Yaz aylarını çoktan ardımızda bırakıp sonbaharı karşıladık, şimdi de kış dönemi için hazırlıklarımızı yapmaya başladık… Bizim de bu tatlı telaşa bir katkımız olsun dedik ve sizler için nevresim koleksiyonumuza romantik, şık ve naif tasarımlar ile renk kattık!

Peki, İşbir Yatak’ın yeni nevresim modellerine neler eklenmiş, bir göz atmak ister misiniz? Öncelikle dört yeni tasarımımızın ön plana çıktığını belirtelim ve yatağınızda huzur veren renklerle uykuya dalmak, romantik bir ressamın fırça darbelerini hissetmek istiyorsanız sizleri İşbir Yatak’ın renkli dünyasında davet edelim!

Farklı model ve desen seçenekli nevresim koleksiyonu

Trend Line: Dört farklı modeli bulunan Trend Line 72 tel ve %100 pamuktan üretildi.  Bu dört modelin  tek kişilik olanlarında iki farklı desen kullanıldı. Koleksiyonda erkekler için de özel bir desen çalışması da yer alıyor.

 

Style Line: 82 tel ve baskılı pamuk satenden üretilen bu nevresim grubunda dört farklı desen bulunuyor. Tek kişiliklerde iki farklı desen ve yine erkekler için çalışılmış özel bir desen yer alıyor.

 

Jacquard Line: Dört farklı desen çalışması bulunan grubumuz jakarlı pamuk satenden üretildi. 82 tel olan nevresimlerin iki jakar ve farklı renk alternatifi bulunuyor.

 

Midnight Line: Bu grupta ise iki farklı ürün bulunuyor. İlki %30’u ipek %70’i Tencel olan İpek-Tencel modeli 120 telden oluşuyor. Bu ürünün en büyük özelliği ise hava alması, terletmemesi ve ısıyı dengelemesi. Çok hafif olan bu modelin % 70’ini oluşturan Tencel’in özelliği ise; odun kökünün liflerinden yapılan doğal bir malzeme olması.

İkinci ürün ise Türkiye’de bir ilk olan baskılı, jakarlı viskoz ürün. 82 tel olan ürün viskoz yani parlayan iplikten üretildi. Ürün üç işlemden sonra son halini alıyor. Zeminde pamuk saten üzerinde jakar desen ve onun da üzerinde reaktif baskı uygulaması gerçekleştiriliyor. Terletmeyen bu ürünün aynı zamanda tüylenmeme özelliği var.

Önemli birkaç nokta daha…

İşbir Yatak nevresim ürün grubundaki bütün ürünlerde reaktif baskı uygulaması yapılmıştır. Reaktif baskılı ürünlerin özelliği ise solmaması, boyamaması ve çekme yapmamasıdır. Tüm ürünler 40 derecede yıkanabiliyor. Midnight Line dışındaki gruplarda bulunan ürünlerin çift taraflı kullanılma özellikleri bulunuyor. Ürünler bir çarşaf, bir nevresim 2 normal yastık ve 2 oxford yastık olmak üzere toplam 6 parçadan oluşuyor.  Koleksiyondaki çarşafların ebadı piyasa standardından farklı: “250cmx260cm”

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.