İşbir Yatak’la anneler ve bebeklerin keyfi yerinde

Hamilelikleri süresince kaliteli ve rahat bir uykuya hasret kalan anne adayları, İşbir Yatak’ın onlar için çok fonksiyonlu kullanıma sahip ürünleri ile iyi konforlu bir uykuya kavuşuyor. İşbir’in çocuklara yönelik ürünleri ise sağlıklı olma özelliklerinin yanı sıra eğlenceli tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Anne adayları hamilelikleri süresince çoğunlukla kaliteli ve rahat bir uykuya hasret kalıyor. Hamileliğin ilk haftalarında itibaren anne olma düşüncesi ve heyecanı kadınların çoğunda uykusuzluğa yol açıyor. Hamilelik öncesi sırtüstü ya da yüzüstü yatmaya alışkın olan anne adayları için yan yatarak uyumak çok zor olabiliyor. Diğer yandan vücudu ağırlaşan hamilenin uyurken pozisyon değiştirmesi de güçleşiyor. Bu durum uyku kalitesini düşürüp uyku problemleri yaşanmasına neden oluyor.  İşbir Yatak’ın çok fonksiyonlu kullanıma sahip ‘Sarıl Yat’ yastığı ise kaybedilen rahatı ve uykuyu hamilelere geri veriyor.

Bacakları ve beli destekleyen formuyla uykuyu konforlu hale getiren ‘Sarıl Yat’ yastık, sarılarak uyumayı sevenlere sımsıcak ve yumuşacık bir seçenek sunuyor. Ayrıca rahat bir pozisyonda kitap okunmasına ya da televizyon izlenmesine de imkan veriyor.

Bebeğinize doğru destek

Çok amaçlı kullanıma uygun dolgulu İşbir Yatak ViscoBaby ise, annelerin hayatını kolaylaştırmak amacıyla dizayn edilmiş başka bir ürün.  Viskoelastik dolgulu çok amaçlı destek yastığı, bebekler emzirilirken ya da kucakta yemek yedirilmeye çalışıldığında annelerin en büyük yardımcısı.  Bebeklerin beslenme esnasında omurgasının ve başının doğru pozisyonda tutulmasını sağlayan ürün; bebeği bir melek kanadı gibi koruyarak çevreliyor. Anne kucağı gibi yumuşak ve sıcacık yapısı ile saran ViscoBaby, ebeveynlerin içini rahatlatan bir konfor sunuyor. İşbir Yatak ViscoBaby, doğum öncesi ve lohusa döneminde de vücut desteği olarak kullanılabiliyor.

Çocuklara özel…

Anne adayları kadar bebek ve çocuklara yönelik de ürünler sunan İşbir Yatak’ta tüm bebek ürünleri, kalite ve çocukların gelişen fizyolojisine uygun biçimde tasarlanıp üretilmesiyle öne çıkıyor.  Sadece İşbir Yatak’ın yastık ve yorganları için geliştirilen ‘Quallofil® Air Allerban® Dolgu Teknolojisi’ bebek ürünlerinde de kullanılıyor. İşbir Yatak’ın tüm ürünleri bebek cildine temas ve kullanım açısından da yüzde yüz güvenli.

İşbir Yatak’ın bebek ve çocuk ürünleri arasında yer alan Quallofil® Air Allerban® Bebek yastığı – yorganı; bebeklerin sağlığını ve rahatlığını ön planda tutularak tasarlanan ürün, anne kucağını aratmayacak yumuşaklıkta ve güvende.

İşbir Yatak’ın uykuya en çok ihtiyacı olan bebekleri düşünerek özel ürettiği BabyBed ve Kardelen yatakları rahat bir uyku sağlıyor.  35 dansite yoğunlukta yüksek elastikiyete sahip malzemeden özel üretilen BabyBed Bebek yatağı ve ergonomik yapısı ve bebeklerin ergonomik yapısına uygun tasarımıyla dikkat çeken Kardelen Yaysız Bebek Yatağı bebeklere huzurlu ve derin bir uyku ortamı sunuyor.

İşbir Yatak, çocukları mutlu edecek çözümlere de imza atıyor. Çocuklara özel bir koleksiyon hazırlayan İşbir, dünyadaki son teknolojiyi kullanarak hazırladığı ürünlerinde çocukların en çok sevdiği çizgi karakterlerinin başında gelen Warner Bros’un Looney Tunes kahramanlarına yer veriyor. Kız çocukları için tasarlanan yataklarda Tweety, erkek çocukları için ise Tazmanya Canavarı, Bugs Bunny, Duffy Duck ve Sylvester karakterlerinin kullanıldığı görülüyor.

İşbir Yatak’ın; sağlıklı, güvenli ve doğal Coco Dream Hindistan Cevizi Lifli Organik Yatakları ise hem size hem de bebeğinize özel üretiyor. Organik yaşamayı hayat felsefesi haline getirmiş, doğallığı sevenlerin ilgisini çekecek olan bu ürün; hindistan cevizi kabuğu liflerinden oluşan katmanı, doğal devetüyü dolgusu ve organik pamuk kumaşı ile uykunuza doğal yaşamın güzelliğini ve güvenini katıyor. Ana kucağını aratmayacak yumuşaklığın sırrı ise; doğal deve tüyünden yapılmış dolgu malzemesi ve organik pamuk kumaşı olarak gösteriliyor.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.