İşbir Yatak, İstanbul Mobilya Fuarı’nın yıldızı oldu

İşbir Yatak, geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen İstanbul Mobilya Fuarı’nda (İMOB) hem son teknolojiyi uyguladığı yenilikçi ürünleriyle, hem de sürpriz ziyaretçileriyle İMOB’un yıldızlarından biriydi…

Son teknolojiyi yakından takip eden İşbir Yatak, bu teknolojiyi uyguladığı sağlıklı ve konforlu yeni ürünlerini, 29 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında düzenlenen İMOB’da yerli ve yabancı mobilya alıcısıyla buluşturdu. İşbir Yatak’ın yeni Ar-Ge‘leri arasında Eclips Set, tasarımcı Sema Topaloğlu’nun imzasıyla Kelebek Baza ve Yatak Seti, Denim Baza ve Yatak Seti, Test Yatağı ve Warner Bros Lisanslı Çocuk Yatakları bulunuyordu.

Fuarların firmaların görücüye çıktığı bir platform olduğunu ve sektörün de aylardır bu fuara hazırlandığını söyleyen İşbir Sünger ve Yatak Genel Müdürü Metin Gültepe, bu yıl mevcut ürünlerinin yanı sıra dört yeni Ar-Ge’lerini de ziyaretçilerle buluşturduğunu ve beğeniyle karşılanmasının mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

İşbir Yatak’ın fuarda ilk kez ziyaretçilerle buluşturduğu ve son teknolojiyi kullanmasının yanı sıra görselliği ile de dikkat çeken yeni Ar-Ge çalışmalarından biri Eclips Set’ti. Görselliğiyle ay tutulması ya da güneş tutulmasını çağrıştıran, televizyon, müzik seti ve telefon bağlantısıyla yatak odasında yaşamayı sevenlerin ilgisini çeken Eclips Set, İşbir Yatak standını ziyaret eden ünlü isimlerin de favorilerinden biri oldu.

Eda Taşpınar ve Kara Kartal, İşbir Yatak standında

İMOB’un açılışında mobilya meraklılarını İşbir Yatak standında karşılayan isim Eda Taşpınar oldu. Basının ve konukların yoğun ilgisiyle karşılaşan Taşpınar, Eclips Set’i de hem İMOB’da hem de Twitter hesabından tanıttı.

Sponsoru olduğumuz Beşiktaş Jimnastik Kulübü de İşbir Yatak’ı İMOB da yalnız bırakmadı. Fuarın 3. gününde A takım futbolcularından Roberto Hilbert, Necip Uysal ve Oğuzhan Özyakup, sonrasında da Yıldız Kız Basketbol Takımı İşbir Yatak standındaydı. BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde İşbir Yatak marka yataklarda uyuyan A takım futbolcuları, Eclips Set’e oturarak basınla sohbet ederken, basketbolcu kızlar da aynı ürünün üzerine uzanıp, televizyon bağlantısının keyfini çıkardılar.

Basınla ve ünlü ziyaretçilerle sohbet eden Gültepe, “Bu yıl da ziyaretçilerimizin beklentilerine karşılık verdiğimizi düşünüyoruz. Sürekli çalışan ve üreten genç bir marka olmamızın sorumluklarını taşıyoruz. Bu nedenle de her geçen yıl bizi daha ileriye götürecek çalışmaların altına imza atmayı seviyoruz,” dedi.

Gültepe, İMOB’daki diğer İşbir Yatak ürünlerini de tanıttı: “Bu yıl fuarda ziyaretçilerimizle Eclips Set’in yanı sıra tasarımcı Sema Topaloğlu imzasıyla yüzde 100 Türk ürünü Kelebek Baza ve Yatak Seti’ni, gençleri düşünerek tasarladığımız tamamen özel kot kumaşından üretilen Denim Baza ve Yatak Seti’ni ve özellikle yatak seçiminde zorlananları yapılacak küçük bir uygulama sonrasında doğru yatak hangisi sorusuna cevap veren ve yatak seçimi yapılmasını kolaylaştıran Test Yatağı uygulamasıyla buluşturduk.” Yeni ürünlerimizin tanıtımları çok yakında blogumuzda.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir