Sağlıklı bir uykunun vitamin kaynağı: ‘Vitamin ACE’

İşbir Yatak, geliştirdiği yeni teknolojisi ‘Vitamin ACE’li yataklarla sağlıklı ve vitaminli bir uyku vaat ediyor. Mikrokapsüllerin içerisine yerleştirilmiş vitamin molekülleri, kapsüllerin uyku sırasında kırılmasıyla hem cildin gençleşmesine hem de vücudun bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine yardımcı oluyor.  

Siz mışıl mışıl uyurken vücudunuz vitamine doysun!

Kaliteli uyku ve sağlıklı bir yaşam için birbirinden farklı teknolojiler geliştirmeye devam ediyoruz ve nanoteknoloji ile A, C ve E vitaminlerini Viscostar Akıllı Yatakları’nda kullandığımız kumaşlara uyguluyoruz.

“Vitamin ACE” vücudun yaşam kalitesini artırması amacıyla tasarlanmış çok özel bir sistem. “Vitamin ACE”li yataklarda, mikro kapsüllerin içerisine yerleştirilmiş vitamin molekülleri, kapsüllerin uyku sırasında kırılmasıyla hem cildin gençleşmesine hem de vücudun bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine yardımcı oluyor. Böylece Vitamin ACE’li yataklarla uykusunu sevenlere sağlıklı ve vitaminli bir uyku vaat ediyoruz.

‘Vitamin ACE’li yatakların özellikleri nelerdir?

  • A, C ve E vitaminlerinin bilinen tüm faydalarının yanısıra mikro besleyici ve antioksidan özelliğine sahiptir.
  • “Vitamin ACE” ile insan sağlığını ciddi anlamda tehdit eden kanser ve kalp damar hastalıklarına karşı korumada yardımcıdır.
  • Vücudun bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde büyük rol oynar.
  • Cildin nem dengesine katkıda bulunur.
  • Dokuların yenilenmesini sağlayarak yaşlandırıcı etkilerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

* “Vitamin ACE”, uluslararası akreditasyona sahip Hohenstein Laboratuarları’nda test edilip onaylanmış bir üründür.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.