Serin ve derin bir uykuya ne dersiniz?

İşbir Yatak tarafından geliştiren ‘Jel Serisi’ serin ortamda uyumaktan hoşlananlara hitap ediyor. Ürünlerdeki jel katman, insan vücudunun ürettiği ısının jel içerisinden geçmesini ve kısmen dağıtılması sağlıyor. Bu sayede temas yüzeyinin ısısı azalıyor ve hoş bir serinlik hissi ortaya çıkıyor.. Size de serinliğin tadını çıkarmak kalıyor…

Konforlu bir uykuya kim ‘hayır’ der ki? Bütün günün yorgunluğunu atıp, yeni güne zinde başlamak herkese iyi gelir… Konforlu uykunun adresi İşbir Yatak buna yönelik ürünler geliştiriyor.  İşbir’in ‘jel’ ve ‘visko’ teknolojisini birleştirdiği jelli ürünleri size deliksiz bir uyku vaad ediyor.

Yastık ve yataktan oluşan İşbir Yatak Jel Serisi özellikle, yaklaşan yaz günleri için ideal. Serin ortamda uyumaktan keyif alanlar da jel serisini çok sevecek…

Bu ürünler, iç yüzeylerindeki katmanları sayesinde hoş bir serinlik hissi veriyor ve terlemeyi önlüyor. Yüksek oranda ısı iletkenliğine sahip olan jel katman, insan vücudunun ürettiği ısının jel içerisinden geçmesini ve kısmen dağıtılması sağlıyor. Bu sayede temas yüzeyinin ısısı azalıyor.

Ürünlerdeki üç boyutlu olarak şekil değiştiren jel katman, her kullanıcının bireysel fiziksel yapısına göre de kendini kalıplandırıyor. Öte yandan vücuda tam uyum sağlıyor ve vücut üzerindeki basıncı azaltarak sağlıklı kan dolaşımına zemin hazırlıyor.  İşbir Yatak Jel Serisi, üretiminde insan sağlığına zararlı CFC gazı kullanılmamasıyla da dikkat çekiyor.

Jel serisinin üç ürünü…

ViscoGold Jel Viskoelastik Jelli Akıllı Yastık;  boyun fıtığı veya boyun problemlerine sahip kişiler için ideal çözüm sunuyor.  Sırtüstü ve yan yatışlar için tasarlanmış olan ürün, boyun omurgasının anatomik yapısına uygun şekliyle boyun ve omuz kaslarını destekleyerek gevşeme sağlıyor. Özel tasarımı sayesinde düzgün nefes alınmasını sağlarken, horlamanın azalmasına da yardım ediyor. Viskoelastik malzemeden yapılmış olması daha iyi hava dolaşımı sağlayan ürün, astım hastalarının problemi olan mikroorganizmaların barınmasına da fırsat tanımıyor.

Açık hücreli malzemeden üretildiği için hava dolaşımı mükemmel olan serinin diğer ürünü ViscoLife Jel Viscoelastik Jelli Akıllı Yastık ise,  hangi pozisyonda uyunursa uyunsun boyun, bel ve omuz kaslarının tam gevşemesini sağlıyor.  Uykudaki pozisyona ve basınç noktalarına uyum sağlayarak hem başı hem de boynu destekleyen ürün, sabah dinç ve dinamik olarak kalkılmasını sağlıyor.

İçeriğinde kullanılan viskoelastik katman ile basınç indirgeyici özelliğe sahip olan Comfort Jel Viskoelastik Jelli Akıllı Yatak ise, destek süngerinde kullanılan özel profil kesim sayesinde etkin hava dolaşımı sağlıyor.  Açık hücre teknolojisiyle üretilen bu yatak,  yattığınız andan itibaren ısıya ve basınca duyarlı olarak hareketleniyor ve bu hareketlenme, yatak vücudunuzun şekline ve yapısına göre ergonomik hale gelene kadar sürüyor. Özel coolpass kumaşla üretilen bu yatak,  yıkanabilir kılıfa da sahip.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.