ViscoBaby: Annelere ve bebeklere…

İşbir Yatak’ın tüm teknolojilerinde olduğu gibi, bebekler için geliştirdiği ürün ve teknolojilerde de sağlığı ve rahatlığı ön planda tuttuğunu, bebeklerimizin güvenle uyuması için sürekli olarak yeni teknolojiler geliştirdiğini biliyorsunuz.

Şimdi de sizlere İşbir Yatak’ın bebek ürünlerini daha yakından tanıtmak istiyoruz. İlk ürünümüz ViscoBaby; anneler, anne adayları ve bebeklere!

ViscoBaby: “Tıpkı anne kucağı gibi sıcak ve güvenli”

Çok amaçlı kullanıma uygun dolgulu İşbir Yatak ViscoBaby, birçok ebeveynin özellikle de annelikle ilk kez tanışanların hayatını kolaylaştırmak amacıyla dizayn edildi.  Viskoelastik dolgulu çok amaçlı destek yastığı, bebekler emzirilirken ya da kucakta yemek yedirilmeye çalışıldığında annelerin en büyük yardımcısı. Bebeklerin doyurulurken doğru konumda tutulması, yaşanacak kazaların önüne geçilebilmesi açısından hayati bir öneme sahip. Bu nedenle de bebeklerin beslenme esnasında omurgasının ve başının doğru pozisyonda tutulduğundan emin olunmalıdır. İşte bu nedenle de ViscoBaby bu önemli desteği sağlamak amacıyla ebeveynler için özel olarak tasarlandı.

Bebeği bir melek kanadı gibi koruyarak çevreleyen, anne kucağı gibi yumuşak ve sıcacık yapısı ile saran ViscoBaby, ebeveynlerin içini rahatlatan bir konfor sunar.

İşbir Yatak ViscoBaby, sadece bebekler için değil; doğum öncesi ve lohusa döneminde vücut desteği olarak kullanılması yönünden bakıldığında da ideal bir üründür!

İyi günlerde kullanmanızı dileriz!

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir