Tutulmayı sevenlere Eclipse Set…

Yatak odasında televizyon seyretmek ya da müzik dinlemekten keyif alanlara güzel bir haberimiz var! Yeni ürünümüz Eclipse Set, sizi sarıp sarmalıyor, yatak odanızda size benzersiz bir ortam sunuyor. 

Pazarda alternatifi olmayan Eclipse Set, İşbir Yatak’ın “teknoloji öncüsü” misyonunun en son eseri. Style Series Setler arasında yer alacak olan Set tasarım ve teknolojiyi bir araya getirmekle kalmıyor, televizyon seyretme ve müzik dinleme keyfini yatak odalarına taşıyor. 

Tutulma anlamına gelen Eclipse Set‘i tasarımına farklı açılardan bakıldığında ay tutulmasını andırıyor. Ay tutulması konsepti ile gece ve uyku temasını pekiştiren Eclipse Set, yatak odanızdaki uyku ortamını sizi daha da sarmalayacak bir kapsül mantığıyla kurguluyor. İçeriğinde özel  entegre aydınlatma ve müzik sistemi bulunan Set, aynı zamanda TV monte edilebilmesi için gerekli altyapıya da sahip.

Eclipse Set, tüm bu özellikleriyle farklı olmayı, teknolojiyi ve konforu hayatının her alanına taşımayı sevenlerin ilgisini çekecek.

Eclipse Set’in özellikleri

Aydınlatma sistemi: 

Aydınlatma sistemi içerisinde, baş kısımda, 3 adet ve tavan kısmında 3 adet olmak üzere toplam 6 adet armatür bulunuyor. Bu armatürlerden tavandaki 3 adet ve baş ucunda bulunan 1 adet orta armatür RGB Led olup renk değiştirme özelliğine sahip. RGB led armatürlerin renk değişikliği uzaktan kumanda ile yapılıyor. Baş ucunda bulunan 2 adet okuma lambası, gün ışığı renginde olup, baş ucunda rahatça ulaşılabilir ayrı bir düğme ile manuel olarak açılıp kapanabiliyor.

Müzik sistemi: 

iPhone 3/4, iPad 1/2/3 uyumlu müzik sisteminde, FM Radyo, Bluetooth, USB girişi, Audio girişi, saat, şarj edebilme özellikleri bulunuyor ve  2 yan ve 1 adet subwoofer hoparlörleri ile birlikte, baza setinin baş ucundaki entegre kontrol modülünden elle kontrol edilebiliyor.

TV monte edilebilir altyapı:

Ürün, TV monte edilebilir bir altyapıya sahip, içeriğinde TV bulundurmuyor. Ayakucunun üstünde bulunan ve fermuar ile açılan bir göz yardımıyla ürünün döşemesinin içindeki TV montaj altyapısına rahatlıkla ulaşılabiliyor. TV altyapısı maksimum 35 kg’a kadar ağırlığı taşıyabilecek şekilde tasarlanmıştır.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir