Her Gün Yeniden Doğmak Gibi

Masaj keyfi 7/24, 365 gün yatak odanızda…

İşbir Yatak’ın akıllı yatakları arasında yer alan VISCOSTAR Nature Massage masaj ihtiyacınızı 8 noktada etkili, kumandalı masaj sistemi ile karşılıyor. Doğal soya özlü viskoelastik malzemesi ve yine soya lifli pamuklu kılıfıyla mükemmel bir masajın yanında soyanın tüm yararlarından da faydalanmanızı sağlıyor.

Teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip eden İşbir Yatak, akıllı yatak serisi ile uyku sorununa çözüm sunarken, güne sağlıklı ve zinde başlamanızı da amaçlıyor. Akıllı yatak serisine son eklenen VISCOSTAR Nature Massage, doğal soya özleri ile üretilen viskoelastik ve soya lifli kılıftan oluşuyor. Vücut ısısı ve basıncına duyarlı yapısıyla sağlık için ideal destek sunarken, bel, boyun, sırt ve omuz ağrılarının giderilmesi sürecine yardımcı oluyor. İşbir Yatak, sera gazı etkisi nötr olan ve geleneksel hammaddelere oranla % 30’a kadar daha az petrol türevi içeren soya katkılı bu yeni viskoelastik malzeme kullanımı ile çevrenin korunmasına da önemli katkı sağlıyor.

Hem faydalı hem de çok akıllı

Türkiye’de üretimi ilk kez İşbir Yatak tarafından gerçekleştirilen VISCOSTAR Nature Massage yatakların en önemli özelliği ise zaman ayarlı olması. Uzaktan kumandanızda yapacağınız basit bir ayarla, istediğiniz saatte, masajla uyuyup yine masajla uyandırılabilirsiniz. 8 farklı noktada titreşimli masaj yapabilen VISCOSTAR Nature Massage, içeriğinde, doğal soya özü olan viskoelastik malzemeden ve yine soya lifli pamuklu kılıftan üretiliyor. Böylece masajın yanında soyanın insan sağlığına olan; bağışıklık sistemini güçlendirme, yorgunluğu giderme, sinirleri ve adaleleri güçlendirme ve iyileşme sürecini hızlandırma gibi bilinen tüm yararları da yatak teknolojisine taşınmış oluyor. Yataklar tam açık ve artırılmış hafızalı hücre sayısı ile daha geniş sıcaklık aralığında vücut ısısı ve basınç duyarlılığına da sahip.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.