13 Kasım Dünya İyilik Günü’nde Kendinize Bir İyilik Yapın, İyi Bir Yatak Edinin!

İyiliğin gücüyle insanlar arasında köprüler kurularak, dünyayı daha yaşanabilir hale getirmek amacıyla her sene 13 Kasım’da kutlanan Dünya İyilik Günü’nde önce kendinize iyilik yapın, iyi bir yatak edinin! Çünkü iyi bir uyku demek, iyi bir yatak demektir! Emin olun, kendinize yaptığınız bu iyilikle hayatınızın her yönünde yaşanan köklü değişiklikler, etrafınızdaki insanlar tarafından hemen fark edilecek. Ve onlar da iyi bir yatağın izini sürecekler. İyilik bulaşıcıdır, unutmayın!
İyi bir uyku, sağlıklı yaşamın en az doğru beslenmek kadar önemli kriterlerinden biri! İyi bir yatak ise hayatımızı esir alan sağlık sorunlarına geçit vermeyen, güne mutlu ve zinde uyanıp, uykuya gülümseyerek dalmamızı sağlayan çok önemli bir sağlık aracıdır. İyi bir yatak; tüm günümüzü, yarınlarımızı ve geleceğimizi organize eder. Peki, iyi bir yatak nasıl olmalı? Gelin bu sorunun cevabını arayalım…
Öncelikle iyi bir yatak, ana hatlarıyla tüm günün yorgunluğunu üzerimizden atmamızı ve yeni doğan güne mutlu başlamamızı sağlayan bir işlevselliğe sahip… Yumuşak, sert ya da yaylı, yaysız bir yatağın iyi bir yatak olduğu konusunda genel bir tanımlama yapmak çok zor. Herkesin yatağı, vücut şekline bağlı olarak kendisine göre “iyi”dir. Bu nedenle iyi bir yatak alırken önce vücudunuzun sesini dinleyin. O sizi doğru yatağa götürür. Örneğin sırt ya da bel ağrılarınız varsa, horlama problemi yaşıyorsanız ya da uykuda çok hareketliyseniz size uygun iyi yatak kategorileri de değişiklik gösterir.
Yatak seçimi konusunda üzerinde durulması gereken kriterlerden biri, yatağın yüzeyi! Unutmayın, iyi bir yatağın yüzeyi de ne çok sert, ne de çok yumuşak; omurgamızın doğal duruşunu koruyacak ve destekleyecek formda olmalıdır! Orta sertliğe sahip bir yatak yüzeyi, ideal bir seçim olarak değerlendirilebilir. Bununla birlikte yatağın konfor katmanı, tasarımında kullanılan yayların gerginliği, üzerindeki kumaşın dokusu, yatağı saran pedin özellikleri gibi detaylar da iyi yatak seçiminde önemlidir. Siz siz olun, iyi bir yatak edinip kendinize bir iyilik yapmak isterken, vücudunuza uygun olmayan bir yatak tercih ederek kendinize en büyük kötülüğü yapmayın!
İşbir Yatak’ın ViscoStar Yatak kategorisinde yer alan Comfort Yatak’ın her türlü vücutla kusursuz bir uyum sağlayan ergonomisiyle kendinize yaptığınız iyiliği taçlandırabilirsiniz.

Ürün hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşılabilirsiniz.
https://www.isbiryatak.com/urunler/yataklar/comfort/

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.